Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Start nowej grupy Lublin- 07.01.2021!

Kochani,
Odpalamy dla Was mega szybki kurs na prawko 🙂
Plan działania jest bardzo prosty:
Osoby nie posiadające badań lekarskich niezbędnych do wyrobienia PKK zaprosimy 30.12(środa ) między 16 a 19 do naszego gabinetu na Krak.Przedmieściu 2 (konieczna rezerwacja godziny wizyty👩‍⚕️), dodatkowy termin badań to 07.01 ale zalecamy pierwszy, aby zdążyć wyrobić PKK w wydziale komunikacji.
Wykłady odbędą się 09.01 i 10.01 od 8:30 😅...
Dla chętnych jest oczywiście możliwość realizacji wykładów w trybie on-line
Wykłady z pierwszej pomocy odbędą się we wtorek (12.01)👨‍⚕️godzina zostanie ustalona wspólnie podczas weekendowych wykładów z teorii.
Jazdy rozpoczynacie od poniedziałku(11.01 oczywiście nikt Was do tego nie zmusi wiec można późnej 😉) a tym którym będzie się bardzo spieszyło, mogą jeździć codziennie 🏎🚘🤩...
BONUS:✌️‼️‼️‼️‼️
Każdy kto na naszym fanpage zapisze się na kurs, kliknie „wezmę udział” i udostępni publicznie nasze wydarzenie na swojej tablicy otrzyma od nas 2h jazdy do wykorzystania na przed egzaminem państwowym zupełnie za FREE
Zapisy przez stronę, telefon, fb oraz w naszych biurach w Lublinie i Świdniku.😎
Kursantom ze Świdnika zapewniamy transport na wykłady w obie strony ofc ✌️
Do zobaczenia 😃